Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr FI019783

  • Obiekt
  • Czersk
  • 3 250 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Obiekt
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
3 250 000 zł   2 942 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
CHOJNICKI
Gmina:
Czersk
Miejscowość:
Czersk
Ulica:
Kolejowa
Powierzchnia całkowita:
1104.8 m2
Powiedzchnia działki:
3478.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Liczba pokoi:
25
Rok budowy:
2008 r.
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Nr licencji:
852

Opis oferty

Do sprzedaży obiekt  zlokalizowany z samym centrum Czerska , w dzielnicy usługowo-produkcyjno-handlowej.

Działka, na której wybudowany został obiekt charakteryzuje się nieregularnym kształtem zbliżonym do litery „L” oraz płaskim terenem. Uzbrojona jest w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjna i telefoniczną. Częściowo ogrodzona jest nowym płotem z betonowych elementów prefabrykowanych. Urządzone są na niej place utwardzone z kostki betonowej.

Przedmiotowy obiekt to kręgielnia  z restauracją i salą weselną o powierzchni użytkowej 1.104,75 m2. Obiekt  wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, telefoniczną, sygnalizacji pożaru, systemu obserwacji wewnątrz i na zewnątrz obiektu oraz wentylację mechaniczną. Posiada własną kotłownię gazową. Jest w pełni wyposażony.

 Zlokalizowanie obiektu w zbliżeniu trasy drogi krajowej 22 umożliwiające łatwy dostęp do niej, możliwość parkowania pojazdów na terenie nieruchomości, funkcjonalne zagospodarowanie terenu, bardzo dobry standard wykończenia budynku kręgielni oraz atrakcyjny sposób użytkowania obiektu jako kręgielni z restauracją i salą weselną powoduje, że jest on bardzo atrakcyjny i może wzbudzać duże zainteresowanie inwestorów.

Istnieje możliwość przekształcenia obiektu w np. obiekt handlowy lub produkcyjny.

Zapraszam na prezentacje !

Charakterystyka:

Balkon: (Brak informacji), Elektryczność: Na działce, Gaz: Na działce, Kanalizacja: Na działce, Garaż: Brak, Woda: Na działce, Ogrzewanie: Gazowe,